Bize Ulaşın

BİZ EVİNİZİN ELEKTRONİK SİSTEMLERİNİN MİMARIYIZ

1996’da Corenet adıyla, Koç Sistem ortaklığıyla network ve altyapı hizmetleri vererek başladık. Donanım ve yazılım konularındaki tecrübemizi gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda 2000 yılında, akıllı ev ve akıllı bina konseptlerine yoğunlaştırdık. Böylece Activo doğmuş oldu.

Image
Image
Yurt dışındaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri eşzamanlı olarak müşterileriyle buluşturan hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Konusunda uzman Elektrik, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisleri saha deneyimi yüksek, özel eğitimli teknikerlerden oluşan profesyonel ekip. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp, buna uygun en doğru çözümü size sunacak bir a takımımız var. 1996 yılında iletişim sektöründe farklı deneyimlere sahip elektrik ve bilgisayar mühendislerinin bir araya gelmesiyle CoreNet adıyla bilgisayar iletişim sistemleri alanında çalışmaya başlayıp, Bilşim Sektörünün Türkiye’deki öncülerinden Koç Sistem ile kurduğu iş ortaklığı ile yurt çapında birçok başarılı projeye imza attık.

  • Mükemmel Çözümler

    Activo olarak sizlerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp, buna uygun en doğru çözümü size sunacak bir a takımımız var.

  • Sürekli Hizmet Anlayışı

    Bilşim Sektörünün Türkiye’deki öncülerinden Koç Sistem ile kurduğu iş ortaklığı ile yurt çapında birçok başarılı projeye imza attık.

ACTİVO'NUN UZMANI OLDUĞU SİSTEMLER

25+YILLIK DENEYİM

1996 yılında iletişim sektöründe farklı deneyimlere sahip elektrik ve bilgisayar mühendislerinin bir araya gelmesiyle CoreNet adıyla bilgisayar iletişim sistemleri alanında çalışmaya başlayıp sonraları Activo olarak Bilişim Sektörünün Türkiye’deki öncülerinden Koç Sistem ile kurduğu iş ortaklığı ile yurt çapında birçok başarılı projeye imza attık.
SIEMENS100%
CRESTRON100%
KNX 100%
IRIDIUM100%
MOBILE 100%
MOBILE 100%
TRIDIUM100%
ACTİVO ELEKTRONİK SERTİFİKALARIMIZ
Introduction to Crestron  ● Intro to Crestron Training ● Essentials of Crestron ● Programming ● Essentials Training Crestron ●  Crestron Programmer ●  Crestron Digital Media Specialist ● AMX System Desing and Programming ●  Siemens KNX Basic Course ●  KNX Programmer ● KNX Advanced Programmer ●  KNX Product Development ● Iridium Specialist For AV systems ● Iridium specialist For KNX ● Systems Siemens CCTV Systems Siemens Yangın Algılama Sistemleri ● By-me: Home and Building Automation ● GE Security System Design ● Tiridium Niagara Design and Programming ● Beckhoff System Design and Programming
Image