Bize Ulaşın

ACTİVO NE YAPAR ?

Çok Odalı Müzik Sistemi, Çok Odalı TV / Video Dağıtım Sistemi, Ev Sinema Sistemi, Aydınlatma ve Panjur / Perde Otomasyonu, İklimlendirme Otomasyon Sistemi, Güvenlik Sistemleri, Kablolu ve Kablosuz İletişim Sistemleri, Bütünleşik Görüntülü İnterkomSistemleri, Kişiye Özel İhtiyaçlar İçin Tasarlanan Sistemler

Kişiye Özel İhtiyaçlar İçin Tasarlanan Sistemler.

Yurt dışındaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri eşzamanlı olarak müşterileriyle buluşturan hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
Image

Activo ile Evinizin Kontrolü sizin ellerinizde...

Image

GÜNE RÜYA GİBİ BAŞLAYIN

Otomatik aydınlatmadan, ev sinemasına, müzik sisteminden, güvenlik uygulamalarına kadar birçok otomasyondan oluşan, evinize ve yaşam tarzınıza tam uyumlu sağlayacak otomatik bir sistem kurmak dikkat ve titizlik isteyen bir planlama gerektirir.
Image

MÜZİĞİNİZİ HER YERDE SİZİNLE BULUŞTURUR

Radyoda en sevdiğiniz şarkı çalıyor ya da izlediğiniz filmin en heyecanlı yerindesiniz ama acil bir işiniz çıktı, mekan değiştirmek zorundasınız. Üzülmeyin, mutfak, banyo, giyinme odası hiç farketmez. Activo ile artık müziğiniz sizi takip ediyor.Activo ile müzik sisteminiz, internetten yayın yapan müzik servislerdeki hesaplarınızla ya da kişisel arşivinizle kolayca senkronlanır. Favori şarkılarınızı, en sevdiğiniz listelerinizi evinizin her yerinde dinleme şansını yakalar, arkadaşlarınızla paylaşmanın keyfini yaşarsınız.
Image

DENİZDEKİ EVİNİZ

Evinizin konfor ve rahatlığını, seyir halindeyken de yaşayın. Dalgalı bir denizde yerinizden kalkmadan müzik ya da filmlerinize kolaylıkla ulaşın. Aydınlatma, güneşlik  hatta jakuzi bile tek bir kumandayla elinizin altında olsun.  İster kontrol  panelinden isterseniz de mobil cihazınızdan kumanda imkanı.
Image

EVİNİZİN TÜM ODALARINI SİNEMA SALONUNA ÇEVİRİR

Peki , akşam yemeğinde izlemeye başladığınız filme , salonda çayınızı yudumlarken hiç kesintisiz eş zamanlı devam edebilirsiniz desek ? Salondaki seansı kaçıranlar için çatı katında farklı bir film başlıyor.
Image

EVİNİZE GÖZ KULAK OLUR

Yaşanmış ya da yaşanabilecek olası tüm senaryoları hesaplayarak önceden aksiyon alabilecek şekilde taraslanan “activo ev” siz evde yokken evinize göz kulak olur. Duman, ısı, hareket, gaz ve benzeri birçok sensör ve gelişmiş kamera sistemleri ile tehlikeyi anında farkeder ,ilgili yerlere ve size iletir. Detaylı ve eş zamanlı bilgiye tablet ya da telefonunuzdan anında ulaşma ve müdahale etme olanağı sağlar.  İşte ve tatilde kafanız rahat ,eviniz activo’ya emanet olsun.
Image

KONTROLÜ SİZE GERİVERİR

Tuttuğunuz takımın maçını izlemek için bir kutu, sevdiğiniz belgesel kanalları için de farklı bir kutu kullanıyorsunuz. Bir de film arşiviniz olduğu bir kutu var. Ee bir de bunları izlemek için bir projeksiyon cihazınız ve ses sisteminiz var. Kumandalar, kablolar, kutular, adaptörler, kaos, karmaşa … Activo akıllı ev ile tüm bunlara son! Cep telefonu ,tablet ya da sabit tek bir panelden kontrol imkanı sağlayan activo akıllı ev ile artık hepsi bir arada, elinizin altında.