ÇÖZÜM İÇİN 4 ADIM

Teknoloji çok ilerledi. Sunduğu imkanlar ise tartışılmaz fakat zaman zaman çok karmaşık bir hal de alabiliyor. Hedefimiz 4 adımda teknoloji kullanımını sizin için basitleştirmek.

ADIM 1 PLANLAMA

  • Aydınlatmadan, ev sinemasına, müzik sisteminden, güvenlik uygulamalarına kadar birçok sistemden oluşan,
  • evinize ve yaşam tarzınıza tam uyum sağlayacak akıllı bir sistem kurmak dikkat ve titizlik gerektiren bir planlama ister.
  • Sizi dikkatlice dinler ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirleriz.
  • Henüz belirtmediğiniz fakat ihtiyacını hissettiğiniz konuları anlamaya çalışırız.

ADIM 2 SİSTEM TASARIMI

•Tek bir mühendislik bakış açısıyla, tam uyumlu olarak evinizdeki bütün sistemlerin tasarımını yapıyoruz.
•Tecrübelerimiz doğrultusunda hem şimdi, hem de gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak, ilerideki teknolojik gelişmelere de uyumlu, en doğru sistemi tasarlıyoruz.
•Bununla birlikte kablolama ve ekipmanlar için saklama çözümlerini, kontrol paneli yerleşimlerini, ışık ve ses bileşenlerini kurgularken, sistemin kurulacağı alanın estetiği/akustiği ve kullanıcının konforunu göz önünde bulunduruyor , en verimli şekilde kullanılabilir olmalarını önemsiyoruz.

ADIM 3 PROJE YÖNETİMİ ve KURULUM

Baştan sona tüm yapım sürecini titizlikle takip ederiz.
Kablolama ve diğer projeleri eksiksiz hazırlar ve ilgilere teslim ederiz.
İşin her aşamasında kontrollerimizi yaparak, projenin sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasına odaklanırız . 
Son aşamada cihazların montaj ve programını yaparak, devreye alma işlemini tamamlarız. 
İşin her aşamasında ilgilileri bilgilendirerek, projenin gidişatı ve oluşabilecek aksaklıklar için önceden tedbir alınmasına yardımcı oluruz.
Tüm sistem kurulduktan sonra uzman ekip tarafından sorunsuz çalıştığından emin olmak için kapsamlı şekilde testlerini yapar ve teslim ederiz.

 

ADIM 4 DESTEK VE GELİŞTİRME

" Yaşam alanlarınızı akıllı sistemler ile zenginleştirme kararı aynı zamanda yapmış olduğunuz değerli bir yatırımı da temsil etmektedir. 
Bu yatırımın uzun vadede değerini koruması ve verimini kaybetmemesi için hızla gelişen teknolojiye, daha da önemlisi kullanıcısının değişen ihtiyaçlarına kolayca ayak uydurabiliyor olması gerekir. 
Önceliğimiz, kurduğumuz sistemin kullanıcı için verimli ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu nedenle ileride oluşabilecek aksaklıklara karşı daima hızlı ve kusursuz destek verebiliyor olmayı önemseriz. "